Tagasi uudistesse
Tagasi Teekultuuri keskuse avalehele
Tee on vahend
Hingamine ja tee! Kas neil on midagi ühist?

Esimene mõte, mis pähe tuleb, on lõhnad. Kohe, kui tunneme lõhna, hakkab inimeses toimuma analüüs. Üldjuhul piirdub see hinnanguga, kas kogetav lõhn on hea või halb. Tänapäeva askelduste ja infotulva mõjul on raske leida aega ja jõudu, et kogeda rohkemat.

On välja töötatud hingamistehnikad, mille käigus suudetakse keskendada oma tähelepanu kehaaistingutele, hingamisrütmile, ning mille kaudu on võimalik lahendada mitmesuguseid inimese probleeme, mis on seotud kaasaegses maailmas meid t mõjutava informatsioonitulva ja erinevate n.ö. energiat kiirgavate objektide (maa, elektroonika jne.) inimest kahjustava mõjuga.

Kui TEE joomisel jälgida teatud reegleid, siis on võimalik saavutada sisemise vaikuse ja rahu seisund, mille käigus tekkiv tundlikkuse tase vallandab piisavas koguses ning kvaliteedis jõudu, et jälgida ja hoida tähelepanu kehaaistingutel, hingamisrütmil üheaegselt. Oluline on tähele panna toimuvate muutuste üleminekuid.

Tähelepanu keskendamine hingamisele võimaldab end tunda laevakaptenina, kes seilab avastama uusi maailmu, mis on täidetud seninägematuga. Sellised otsingud, leidmised ja praktilised kasutama õppimised ongi enesega tegelemise mõtteks selles maailmas.

TEE on tulnud meile traditsioonist, kus on välja töötatud paljusid erinevaid tehnikaid, mis võimaldavad nendes maailmades reisida, kusjuures abiks on hingamise ja südamelöökide sidumine üheks voogavaks tervikuks. Õppida seda on soovitav ja võimalik teejoomise käigus.

Võimalikud on erinevad teejoomisesuunad. Üheks selliseks on tee TSI-GUN. See on tee tseremoonia, mille käigus toimub teekollektsioonide degusteerimine ja rännak teemaailma.

Gunnar Aarma on öelnud, et inimene peaks leidma ühe tunni ööpäevas aega iseenese jaoks.

Meie juures on võimalus pühendada enesele see aeg meeldivas seltskonnas. Pakume Sulle esmaseks kaaslaseks TEE, keda Sul on võimalus ise valida ning seejärel suhelda kui sõbraga. Loome õhkkonna ja oleme toeks, et tekiks dialoog Sinu ja sõbra vahel.
Tule ja saa kogemuse võrra rikkamaks, sest nii mõneski tees on midagi veel peale lõhna ja maitse.

Tutvu, meie valiku ja hinnakirjaga.

Oled oodatud meie klubisse
TEe Maja