Avardumise Keskus

ARHAILISTE TRADITSIOONIDE KESKUS
"Terviklik Maailm"
eurotas-logo


KOHTUMISED
EHEDA   SIBERI ŠAMAANITARI
ŽANNABELIGA

 

Zhannabeli autoriprogrammi läbivaks teemaks on naise maailm ning ta ise on oma õpetuse ere näide ja kehastus. Ravitsejateed alustas ta juba viieaastasena oma vanatädi, kuulsa Bulgaaria selgeltnägija ja tervendaja Vanga kõrval. Vanga märkas tüdruku annet ning lasi tal kätega tunnetades üles leida haigestunud kohad patsiendi kehal. Tüdruk sai ülesandega suurepäraselt hakkama.

Nüüdseks on Zhannabel arendanud end väga kõrgele tasemele, õppides valgustunud meistrite juures ning osaledes regulaarselt nende sügavatel retriitidel. Ta on suuteline läbi viima väga eksklusiivseid seansse kuni leviteerimise esilekutsumise ja hiilertervenduseni välja. Igapäevaelu on ta siiski pühendanud naiste aitamisele. Eluks saamata jäänud õpetused on viinud tänapäeva naise iidsest naiserollist sedavõrd eelmale, et ta ei oska kasutada oma naiselikku väge, et kaitsta, juhtida ja tervendada oma peret ja suguvõsa ning anda sellega oma panus kogu universumi olukorra parandamisse. Kui naine saab teadmised naise tõelisest olemusest ja hakkab neid kasutama, muutub nii tema, tema pere kui ka suguvõsa saatus ning kaudselt kogu maailm. Meie saatuse maatriks on peidus meie esivanemates. Seega tuleb tervendamist alustada kaugetest esivanematest alates. Nii nagu looduses puu saab olla nii tugev, kui tugevad on tema juured, nii saab ka suguvõsa olla nii tugev, kui tugevad on suguvõsapuu juured. Siin formeerub ka teie laste ja lastelaste saatus! Zhannabeli piiritu teadmistepagas ja võime energeetiliselt kaasa aidata teie naiseliku saatuse avanemisele loob teile võimaluse kirjutada ümber oma suguvõsa saatuseraamat.

26. augustil kell 18.30-19.30 Tervendav seanss „ARMASTUSE VÄLI“
(annetusepõhine). Kaasa: pudel veega (laadimiseks) ja sugulaste ning lähedaste fotod.

Iidsetel aegadel kogunesid naised selleks, et ühendada oma jõud ja toetada üksteist. Sellel kohtumisel viime koos läbi rituaali „Armastuse väli“, mida on praktiseeritud juba üle 1000 aasta selleks, et aidata oma lähedasi, anda neile jõudu realiseerida oma projektid ja ettevõtmised, tervendada ja kaitsta neid ning aidata neid elus õitsvale järjele. Rituaali pikaaegne praktiseerimine loob suhetesse soojuse ja harmoonia, aitab kontakti saada oma suguvõsa väega, leida enese seest üles väeallikas ning ära tunda oma ettemääratus. Tervendav seanss „Emaka pühitsus“ toetub Siberi šamanistliku jumalanna UMAI väele ja õpetusele. Taanduvad enimesinevad haigused (immuunhaigused, isegi vähk ja vähieelsed vormid, nagu müoomid, tsüstid jms, samuti psühhiaatrilised haigused, luu- ja liigesehaigused, seedesüsteemi häired, stress, depressioon jne. Seansi lõpus saab igaüks vastuse soovitud küsimusele šamanistlike TARO kaartide „Esivanemate tarkus“ vahendusel.

Kingitus Zhannabelilt: väeese (laetud kivike väekohast) suguvõsa kaitseks.

 

 • 26. augustil kell 20.00-21.30 meistriklass „NAISE MAAILM. NAISE ÕITSENG“
  (20-30 eurot). Tasakaal suhetes materiaalse maailmaga ja seos külluse allikaga. Suguvõsa rikkuse ja stabiilsuse printsiibid. Rahavaimuga suhtlemise kuldreeglid ja külluse loomine. Suguvõsa annete ja väe avastamine. Tervis ja harmoonilised suhted. Terved ja edukad lapsed. Naise võlu. Armastuse taasäratamine ja harmoonia suhetes. Vallalistel suureneb võimalus leida partner.

 

 • 27. augustil kell 18.30- 21.00 meistriklass „NAISE MAAILM. ETTEMÄÄRATUS. SUGUVÕSA VÄGI.“
  (30-40 eurot)

Suguvõsa vägi avab tee edule suguvõsa iga liikme jaoks. See on kaitse ja õnnistus igaühele. Kasuta oma suguvõsa tarkust ja saa sellest väge! Leia üles sinu suguvõsas peituvad anded ja ärata need! Vastus küsimusele „Milles seisneb suguvõsa naisliini vägi ja missioon?“. Iidne rituaal ühenduse saamiseks oma hinge soovidega. Vastus küsimusele „Kust tulevad negatiivsed mõtted?“. Siberi šamaanide kolm nõuannet igaks päevaks, et käia alati oma teed ja mitte kunagi eksida valikutega.

 

 • 27. augustil kell 21.00-21.30  GRUPIRITUAAL „SUGUVÕSA KARMA PUHASTAMINE“
  (50 eurot/in, kui grupis on vähemalt 10 inimest)

 

Zhannabeli individuaalvastuvõtud-praktikad: 27.08.2019 kell 12.00-18.00

Esimeses etapis on soovitatavad järgmised individuaalpraktikad (alates 30 eurost):

 • Naiseliku ettemääratuse ja annete avastamine
 • Tantristlik diagnostika partneriga sobivuse väljaselgitamiseks
 • Sinu naiseliku olemuse diagnostika
 • Tervisediagnostika

Lisaks on võimalik soetada endale

 • amulett, et saada parem ühendus oma naiseliku väega ja/või kaitsta ja tervendada suguvõsa (alates 15 eurost).
 • Muusika, mis aitab sul parema ühenduse saada oma sisemise naisega (alates 5 eurost)
 • Šamanistlikke ikoone meditatsiooni toetamiseks (alates 10 eurost)

 

NB! PRAEGU (kuni 7 augustini) ON KÄIMAS ŠAMANISTLIK RETRIIT                                                                                                                                                               VÄEKOHTADES. KUI SOOVID ÜHENDUDA SELLE VÄEGA NING ALUSTADA ENDA JA OMA SUGUVÕSA TERVENDAMIST KOHE, REGISTREERU ŽHANNABELI MIS TAHES SEMINARILE, TEHES SELLE KINNTUSEKS ETTEMAKSU. INFORMATSIOON TEIE REGISTREERUMISE KOHTA EDASTATAKSE ŠAMANISTLIKULE EKSPEDITSIOONILE SAMAL PÄEVAL.

 NB! Kes soovib osaleda mõlemal päeval, võimalus ööbida telkides (tasuta, oma telk kaasa).

Toitu pakub suurepärane šamaanirestoran (ei sisaldu hinnas). Registreerumisel teatage palun, millal soovite süüa (26.08 õhtu, 27.08 hommik, lõuna ja/või õhtu).

REGISTREERUMINE JA INFO, SH ETTEMAKSU VÕIMALUSTE KOHTA  TEL 566 960 61 (võib ka sõnumiga) või  AADRESSIL   tiinahalling7@gmail.com


Avardaja OÜ  e - kiri: terviklik1 ät terviklik.ee
Tõnu Talimaa   tel: +372 55 646 987
EST  RUS
Uudised
--------
Arhailiste Traditsioonide Keskus
Keskuse kasutusvõimalused
Trummi ja flöödipood
Asukoht
--------
Megaliitehitised
Rituaalid
Fotogaleriid
--------
Ãœrituste aastaplaan
Kontakt ja tutvustus
Artiklid
Annetuskeskkond
Arhiiv üritustest
--------

Nimi
Email

109VIDEOD JA AUDIOD

Video ja Audiomaterjalid
Arhailiste Traditsioonide keskusest ja 
Tõnu Talimaa tegemistest.


    

2014  aasta augustis SHAMAANIPÄEVADEL tehtud film
shamaaniolemisest ja praktikatest

SHAMAANITRUMMI  MEISTERDAMISE 
LAAGER
14 - 15. 
september
 Šamaanifestival
ŠAMAANIPÄEVAD 2019
27 - 29 Juulil


TRUMMI - JA
FLÖÖDIKODA
 

 SHAMAANIPÄEVAD 2019


SHAMAANIRESTORAN